O Nas

Firma CHS powstała w 2007 roku. W początkowym okresie zajmowaliśmy się produkcją wag weterynaryjnych. Z czasem profil firmy zmienił się z produkcyjnego na handlowy. Od początku powstania następuje ciągły rozwój firmy. Nasza oferta jest rozszerzana o kolejne specjalistyczne urządzenia medyczne oraz weterynaryjne. Naszym celem jest dotarcie do klientów z urządzeniami najwyższej jakości oraz przystępnej cenie.

Nasza firma jest dystrybutorem ultrasonografów renomowanej firmy SIUI. Zapewniamy zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny tych aparatów. W naszej ofercie znajdą Państwo również urządzenie do monitorowania funkcji życiowy pacjentów takie jak pulsoksymetry oraz monitory pacjenta. Oferta obejmuje także profesjonalne elektrokardiografy, aparaty do elektrochirurgii, pompy infuzyjne, endoskopy oraz skalery ultradźwiękowe.

W ofercie znajdą Państwo również szeroką gamę analizatorów laboratoryjnych do hematologii, biochemii i do badania moczu, urządzenia do radiografii, anestezji oraz ważenia zwierząt. W ofercie posiadamy także elementy wyposażenia lecznic, tj. klatki, stoły oraz lampy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.